U bent hier

Exporteren voor de sector ‘Consultancy en diensten’

Specifieke vraag of probleem?

U wenst een antwoord op een vraag of probleem specifiek voor uw bedrijf, product of sector? U heeft import- export cijfers nodig van uw product naar een bepaald land, wenst info over de reglementering op een bepaalde markt?

Stel uw vraag

Blijf op de hoogte

Wil u geen enkel handelsvoorstel, nieuwsbericht of marktstudie missen? Via uw MyFIT account kiest u zelf de sectoren waarover u op de hoogte gehouden wilt worden.

Maak een MyFIT account aan en stel uw voorkeuren in

Acties en events

FIT zal aanwezig zijn op Smart Energy Week, dé beurs waar de nieuwste technologieën en informative doorbraken binnen de energie-industrie samen komen. Neem deel aan dit event via Flanders Investment & Trade en geniet tal van voordelen, zoals onder andere toegang tot Smart Energy Week, netwerkmomenten, en B2B afspraken
Doelsector
Automotive, bouw, chemie en kunststoffen, consultancy en diensten, energie, ict en milieu
Doelmarkt
Zuid-Korea en Japan
Wanneer
Van maandag 26 februari 2024 tot vrijdag 1 maart 2024
Waar
Tokyo, Japan
Organisatie
Flanders Investment & Trade
Japan en de Europese Unie tekenden in 2018 een economisch partnerschapsakkoord dat ook het betreden van de aanbestedingsmarkten voor beide partijen vergemakkelijkt. Om ervoor te zorgen dat Kleine en Middelgrote bedrijven in de Europese Unie hun weg vinden naar de Japanse aanbestedingsmarkt, organiseert Flanders Investment & Trade in samenwerking met partners en de Europese Commissie, een zending naar Japan. Tijdens deze zending kom je alles te weten over hoe deel te nemen aan openbare aanbestedingen in Japan, krijg je de kans om relevant actoren te spreken en wordt ook een B2B verzorgd zodat lokale partners kunnen worden geïdentificeerd. Er wordt hierbij gefocust op volgende thema’s: groene economie, smarthealth, smartcities en ict.
Doelsector
Automotive, bouw, bouwmaterialen, consultancy en diensten, energie, gezondheid en farma, ict, logistiek en transport, milieu, overheid en veiligheid
Doelmarkt
Japan
Wanneer
Van maandag 15 april 2024 tot vrijdag 19 april 2024
Waar
Tokyo, Nagoya, Osaka, Japan
Organisatie
Flanders Investment & Trade

Marktstudies

Deze paper richt zich tot Vlaamse bedrijven die de Luxemburgse markt willen verkennen en voordeel willen halen uit de mogelijkheden die dit land te bieden heeft. Laat de informatie in deze paper u inspireren bij het zakendoen in Luxemburg!

Deze marktstudie schetst een beeld van het Marokkaanse start-up landschap en de daarbij horende opportuniteiten voor internationaal ondernemend Vlaanderen. Op basis van onderzoek en interviews met lokale spelers wordt een overzicht gegeven van de belangrijkste incubators, accelerators, venture capitalists en andere strategische spelers in het Marokkaanse start-up ecosysteem. Deze studie wordt verantwoord door het feit dat het jonge Marokkaanse start-up ecosysteem in volle opmars is en steeds meer kapitaal aantrekt. Deze tendens gaat ook gepaard met opportuniteiten voor Vlaamse start-ups en ondernemingen die de Marokkaanse markt willen aanboren.

Handelsvoorstellen en aanbestedingen

Nieuws

De EU organiseert op 4 oktober om 14u30 CET een webinar over het Latijns-Amerikaanse land Guyana dat behoort tot de snelst groeiende economieën ter wereld. Met deze infosessie wil de EU bedrijven informeren over de opportuniteiten en kansrijke sectoren op die markt; het event dient ter voorbereiding van een groepszakenreis die de EU van 20 tot 22 november organiseert naar Guayana.

De EU organiseert van 20 tot 22 november, in het raam van haar “EU Global Gateway programma”, een groepszakenreis naar Guyana, een klein land in Latijns-Amerika maar één van de snelst groeiende economieën ter wereld. Belgische bedrijven, zowel kmo’s als grote bedrijven, uit de sectoren landbouw, bosbouw, infrastructuur, hernieuwbare energie, de gezondheidszorg en toerisme worden uitgenodigd om aan deze missie aan te sluiten.