U bent hier

Exporteren voor de sector ‘Logistiek en transport’

Specifieke vraag of probleem?

U wenst een antwoord op een vraag of probleem specifiek voor uw bedrijf, product of sector? U heeft import- export cijfers nodig van uw product naar een bepaald land, wenst info over de reglementering op een bepaalde markt?

Stel uw vraag

Blijf op de hoogte

Wil u geen enkel handelsvoorstel, nieuwsbericht of marktstudie missen? Via uw MyFIT account kiest u zelf de sectoren waarover u op de hoogte gehouden wilt worden.

Maak een MyFIT account aan en stel uw voorkeuren in

Acties en events

Aangezien Servië kandidaat is om toe te treden tot de Europese Unie, werkt het de laatste jaren aan de aanpassing van zijn wetgeving aan die van de Europese Unie, ook op het vlak van openbare aanbestedingen. Het process van openbare aanbestedingen wordt transparanter, ondermeer door de toepassing van e-procurement en het openstellen van de aanbestedingen naar bedrijven uit de Europese Unie. Na de organisatie van webinars waarin elk apart de 6 focuslanden en de 4 focussectoren werden voorgesteld (u kan deze nog altijd bekijken op de website van Goose , na registratie), organiseert Goose nu zendingen naar een aantal van deze landen. We bijten op 10-12 mei 2023 de spits af met een zending naar Servië .
Doelsector
Automotive, bouw, consultancy en diensten, energie, gezondheid en farma, ict, logistiek en transport, milieu en overheid
Doelmarkt
Servië
Wanneer
Van woensdag 10 mei 2023 tot vrijdag 12 mei 2023
Waar
Belgrade, Servië
Organisatie
Flanders Investment & Trade

Marktstudies

Op zoek naar info over de logistieke markt voor de gezondheidszorgsector in Italië? Dan vormt deze paper van ons kantoor in Milaan een prima vertrekpunt om vertrouwd te raken met de tendenzen, de belangrijkste betrokkenen, de uitdagingen en nieuwe ontwikkelingen op de markt. 

De Egyptische regering heeft zwaar geïnvesteerd in de transportsector die het uiterlijk van Caïro, de nieuwe administratieve hoofdstad en alle aansluitende steden aan het veranderen is. Nationale projecten breiden zich uit in nieuwe snelwegen, bruggen en nieuwe middelen van openbaar vervoer: elektrische treinen, nieuwe metrolijnen, monorail en hogesnelheidstrein.

Handelsvoorstellen en aanbestedingen

Nieuws

De start-ups van Estland toonden in 2022 hun veerkracht en aanpassingsvermogen te midden van de uitdagingen die werden gesteld door oorlog en economische onzekerheid. Ondanks een moeilijk jaar boekten Estse start-ups indrukwekkende resultaten, waaronder een groei van 49% in omzet van 1,4 miljard naar 2,1 miljard EUR. Bovendien werden financieringsdeals afgesloten ter waarde van 1,3 miljard EUR, met een groeipercentage van ongeveer 40% vergeleken met het voorgaande jaar.