- Doelsector
- Gezondheid en farma
- Doelmarkt
- Verenigde Arabische Emiraten
- Wanneer
- Van maandag 30 januari 2023 tot donderdag 2 februari 2023
- Waar
- Dubai, Verenigde Arabische Emiraten
- Organisatie
- Flanders Investment & Trade
U bent hier
Exporteren voor de sector ‘Gezondheid en farma’
Specifieke vraag of probleem?
U wenst een antwoord op een vraag of probleem specifiek voor uw bedrijf, product of sector? U heeft import- export cijfers nodig van uw product naar een bepaald land, wenst info over de reglementering op een bepaalde markt?
Blijf op de hoogte
Wil u geen enkel handelsvoorstel, nieuwsbericht of marktstudie missen? Via uw MyFIT account kiest u zelf de sectoren waarover u op de hoogte gehouden wilt worden.
Acties en events
- Doelsector
- Biotechnologie en gezondheid en farma
- Doelmarkt
- Taiwan
- Wanneer
- Van woensdag 27 juli 2022 tot zondag 31 juli 2022
- Waar
- Taipei, Taiwan
- Organisatie
- Flanders Investment & Trade
Marktstudies
De Chinese cosmeticamarkt bezet de tweede plaats op de wereldranglijst en kent jaar na jaar een belangrijke groei van ongeveer 14%. Reden hiervoor zijn onder andere het groeiende aantal cosmeticagebruikers, een doorgedreven promotie van de producten waarin culturele elementen worden verweven en een duidelijke focus op de jongere generatie als klant. De verdere uitbouw en ontwikkeling van de verkoopkanalen, zowel online als offline, drijven de verkoop verder op. Deze marktstudie belicht hoe het aanbod aan binnenlandse en buitenlandse producten samengesteld is en via welke kanalen deze naar de consument worden gebracht.
Recentelijk werd de verplichte registratie voor medische apparatuur in India uitgebreid. Kom er alles over te weten in de beknopte paper, gemaakt door onze collega's in New Delhi.
Handelsvoorstellen en aanbestedingen
Klinik everywhere, een onderneming die digitaal end-to-end diensten aanbiedt in telemedicine, patiëntenbeheer en virtual clinic wil een duurzame samenwerking aangaan met Vlaamse healthtechbedrijven.
Een Mexicaanse bedrijf uit Monterrey is op zoek naar hoogtechnologische medische instrumenten en apparaten.
Nieuws
Per 1 juli kent de Duitse Verpakkingswetgeving enkele belangrijke wijzigingen. Vanaf deze datum moeten alle bedrijven die in Duitsland verpakkingen op de markt brengen, bij het Duitse verpakkingsregister LUCID, onder de zgn. Zentrale Stelle. ingeschreven zijn. Verder moeten online marktplaatsen en aanbieders van fulfilmentdiensten nagaan of hun klanten voldoen aan de voorschriften inzake verpakkingsregelgeving.
Vanaf 1 juni 2022 verviel de FFP2-maskerplicht ook in het openbaar vervoer, levensmiddelenwinkels en apotheken, met uitzondering van Wenen waar de FFP2-maskerplicht in het openbaar vervoer en in de apotheken blijft bestaan.