U bent hier

Exporteren voor de sector ‘Gezondheid en farma’

Specifieke vraag of probleem?

U wenst een antwoord op een vraag of probleem specifiek voor uw bedrijf, product of sector? U heeft import- export cijfers nodig van uw product naar een bepaald land, wenst info over de reglementering op een bepaalde markt?

Stel uw vraag

Blijf op de hoogte

Wil u geen enkel handelsvoorstel, nieuwsbericht of marktstudie missen? Via uw MyFIT account kiest u zelf de sectoren waarover u op de hoogte gehouden wilt worden.

Maak een MyFIT account aan en stel uw voorkeuren in

Acties en events

.
Doelsector
Gezondheid en farma
Doelmarkt
Marokko, Saudi-Arabië, Bahrein, Qatar...
Wanneer
Van zondag 28 januari 2024 tot donderdag 1 februari 2024
Waar
Dubai, Verenigde Arabische Emiraten
Organisatie
Flanders Investment & Trade
Is uw onderneming actief in de medische sector? Vallen de toelevering van medische uitrustingen, consultancy en digitalisering voor ziekenhuizen binnen uw domein? Dan is deze infosessie zeker en vast interessant om de mogelijkheden voor uw bedrijf in Thailand te kennen. Klik op de knop hieronder om uw interesse te melden.
Doelsector
Gezondheid en farma
Doelmarkt
Thailand
Wanneer
Van zondag 1 oktober 2023 tot dinsdag 31 oktober 2023
Datum onder voorbehoud!
Waar
Online
Organisatie
Flanders Investment & Trade

Marktstudies

Op 1 januari 2023 gingen in Italië, in lijn met andere EU-landen, de nieuwe regels met betrekking tot de verplichte etikettering van verpakkingen en verpakkingsafval, de zogenaamde 'milieu-etikettering', in voege. Het doel van de nieuwe regels is om het sorteren van afval bij consumentengoederen voor professionals en consumenten te vereenvoudigen. Boetes voor niet-naleving kunnen oplopen tot 40.000 euro. 

Maleisië staat wereldwijd bekend om zijn goede gezondheidszorg, gebaseerd op goed opgeleide werknemers, uitstekende infrastructuur en hoogwaardige dienstverlening. Interesse? Klik gerust verder voor meer informatie over de mogelijkheden voor Vlaamse bedrijven op de Maleisische en de Zuidoost-Aziatische markt.

Handelsvoorstellen en aanbestedingen

Nieuws

De EU organiseert op 4 oktober om 14u30 CET een webinar over het Latijns-Amerikaanse land Guyana dat behoort tot de snelst groeiende economieën ter wereld. Met deze infosessie wil de EU bedrijven informeren over de opportuniteiten en kansrijke sectoren op die markt; het event dient ter voorbereiding van een groepszakenreis die de EU van 20 tot 22 november organiseert naar Guayana.