U bent hier
- Home›
- Acties en events›
- Beursdeelname ‘Paris Air Show (le Bourget) - Parijs’
Beursdeelname ‘Paris Air Show (le Bourget) - Parijs’
De Paris Airshow (beter bekend als het "Salon du Bourget") is veruit 's werelds belangrijkste event voor de lucht- en ruimtevaartindustrie en een must voor bedrijven uit de sector die internationale ambities hebben.
Net zoals de voorbije jaren zal FIT op de volgende editie van deze tweejaarlijkse vakbeurs een 'Belgian Aerospace' paviljoen organiseren, in nauwe samenwerking met Agoria (FLAG), AWEX en SKYWIN.
- Wat
- Beursdeelname, Groepsstand, Product Sample Booth en Onthaalstand
- Doelsector
- Lucht- en ruimtevaart
- Doelmarkt
- Frankrijk
- Wanneer
- Van maandag 19 juni 2023 tot zondag 25 juni 2023
- Waar
- Paris, Frankrijk
- Organisatie
- Flanders Investment & Trade
Ons aanbod
Neem deel aan onze groepsstand/product sample booth en geniet van volgende voordelen:
• u ontvangt uw prospecten op een stand met prestigieuze uitstraling en een gunstige ligging tegen een voordelige prijs;
• FIT zorgt voor de organisatie, logistiek en voorbereiding van de stand. Zo kunt u zich 100% focussen op het leggen van zakencontacten en het afsluiten van nieuwe contracten;
• u kunt rekenen op onze assistentie tijdens de voorbereidingen en gedurende de beurs;
• u kunt gratis gebruik maken van gemeenschappelijke faciliteiten zoals bar, keuken en onthaalruimte.
• de ‘Belgian Aerospace’ groepsdeelname wordt zoals gebruikelijk omkaderd door diverse randactiviteiten (zoals een Belgische dag, een uitnodiging van buitenlandse aankopers, B2B matchmaking, e.d.m.)
Belangrijk !
Het aantal plaatsen is beperkt, dus snel reageren is de boodschap.
In eerste instantie kan max 30m² worden aangevraagd, bijkomende m² enkel op aanvraag.
De online aanmeldingen gaan donderdag 13 oktober om 11u00' open.
Bedrijven die nadeel ondervinden van de Brexit en hierdoor hun afzetmarkten wensen te diversifiëren, kunnen onder bepaalde voorwaarden genieten van een korting van 25% op de deelnamekosten voor deze actie. Deze korting wordt gefinancierd vanuit het Brexit Adjustment Reserve van de Europese Unie. Bij vragen, contacteer brexit@fitagency.be
Nog vragen?
Voor deze actie kunt u zich niet inschrijven.
Voor meer info, contacteer Baeyens Frank:
E: frank.baeyens@fitagency.be
T: +32 2 504 88 49